niedziela, 12 lutego 2012

BAJKOWY WEEKEND SZYMONKOWY

czyli klasyka i nie tylko ...
Czerwony Kapturek
Bajka Czerwony Kapturek opisuje postać małej dziewczynki noszące wciąż czerwony kaptur. Przygody dziewczynki została opisana w bajce przez Charlesa Perrault oraz Braci Grimm. Postać Czerwonego Kapturka pojawiła się w ogromnej ilości opowiadań, filmów i bajek dla dzieci, zna ją niemalże każde dziecko.
Znana Szymonkowi z bajek juz wcześniej czytanych, teraz bardziej zobrazowanych. 

Trzy małe świnki
" Trzy małe świnki" to znana na całym świecie bajka opowiadająca o trzech małych świnkach i złym wilku. Każda ze świnek postanowiła zbudować swój domek, jednak na przeszkodzie stsje im głodny wilk, który
 próbuje je zjeść.


Małe Auta
Niesamowita historia trójki samochodowych przyjaciół, którzy z nadzieją i niepokojem czekają na najważniejszy wyścig życia. Ku zaskoczeniu Tony ego wszyscy będą usiłować odwieźć go od realizacji jego najskrytszego marzenia. 
Czy czarny scenariusz się sprawdzi? Czy Tony weźmie udział w wyścigu? Czy wróci wreszcie do ukochanego domu? I co najważniejsze, czy zwycięży? Ciepły film o tym, że w życiu są ważniejsze rzeczy niż dążenie do sukcesu za wszelką cenę, bo kolejne zwycięstwa nie cieszą, gdy obok nas nie ma najbliższych przyjaciół?


I tak do znudzenia, kiedy się tylko bajek kolejność zmienia  :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Łączna liczba wyświetleń

Translate

Obserwatorzy